Mixit - Křupavý kozí sýr
Kód: 1332
.png?651827b6)
.png?65182511)

Související produkty
Bio fermentovaný nápoj se zeleným čajem maté.
Nejsilnější zázvorová šťáva na trhu Tohle je síla, kterou nezaměníš. Erebos Ginger Shot 94 % je nejkoncentrovanější zázvorový shot na trhu – obsahuje 94 % BIO zázvorové...
Ananas a máta: Osvěžující twist, co probudí smysly. Letní vibe v každém srku, yeah!
Osvěžující nápoj s přírodní šťávou z českých rakytníkových sadů, který v sobě spojuje vysoký obsah vitaminu C a antioxidanty, podporující imunitu a zdraví pokožky. Jeho...
Povzbuzení bez výčitek Erebos Dry neobsahuje cukr ani umělá sladila. Povzbudí tělo, zaktivizuje mysl a pohladí chuťové pohárky pečlivě vybranou kombinací sedmi energizujících...
Konopný energizující nápoj, který rozhodně nakopne!
Sycený energetický nápoj s příchutí konopí obsahující kofein, taurin, sladidla a vitamíny.
Detailní popis produktu
Mámééé radost, že jsmééé pro vás připravili chuťovku v podobě teplem sušeného kozího sýra. Toto pohoštění potěší celou vaši rodinu, ale i vaše známééé. Pochutnejte si na 100% kozím sýru bez dalších přísad.
Sušený sýr
Kozí sýr (pasterizované kozí mléko, jedlá sůl, startovací kultura, mikrobiální syřidlo)
Může obsahovat stopy lepku, skořápkových plodů, arašídů, sezamu a sóji.
EAN: 8595685210148
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2607.0 kJ / 622.79 kcal |
| Tuky | 54.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 37.0 g |
| Sacharidy | 0.0 g |
| z toho cukry | 0.0 g |
| Vláknina | 0.0 g |
| Bílkoviny | 35.0 g |
| Sůl | 2.6 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595685210148 |
| Položka byla vyprodána… | |
Ochutnejte Crème boule, ve francouzském překladu to jsou doslova krémové koule, které pod lahodnou vrstvou výběrových datlí a kakaa skrývají sametový krém z piemontských...
Ládování čokoládou, to je to, co nás už roky opravdu baví. A ve spojení s müsli je to jasné – tradičně křupe a samozřejmě nešetří na lahůdkách.
Zamilovali jsme se do kombinace jogurtové čokolády s prachem z mrazem sušených jahod. Zamilovali jsme se také do pěkně vypečených preclíků. A vy se teď zamilujete do spojení...
Přivítejte Crème boule, ve francouzském překladu je to doslova krémová koule, která pod lahodnou vrstvou výběrových datlí a prachu z mrazem sušených jahod skrývá sametový...
Mik, miku, Mikulášské nadělení do kapsy! Pro všechny hodné děti jsme namixovali ořechy, kokos, brusinky, mini fíky, medový banán a další zdravé zobání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
