Zadejte kupón GK10 a získejte slevu ve výši 10% na kratom.

Velkoobchod

S více než pěti lety zkušeností na trhu jsme se stali důvěryhodným partnerem pro české i zahraniční e-shopy. Nabízíme široké portfolio produktů, přičemž naší dominantou je kratom, ale naše nabídka zahrnuje také konopné produkty, zdravé pochutiny a mnoho dalšího.

 

Proč jsme silným partnerem pro vaše podnikání?

1. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Kratom je naší hlavní specializací. Odebíráme pouze ten nejkvalitnější kratom z dlouhodobě ověřených zdrojů. Náš kratom je ošetřen gamma zářením a namlet na nano prášek, k dispozici máme i laboratorní testy. Kratom skladujeme v ideálních podmínkách a dbáme na to, aby nám neležel příliš dlouho na skladě a zachoval si tak maximální čerstvost. Díky tomu získává vlastnosti, které si zákazníci cení - lepší vstřebatelnost, silnější efekt a rychlejší rozpustnost.

2. Rychlá a spolehlivá logistika

S 6 tunami kratomu skladem jsme připraveni okamžitě expedovat vaše objednávky. Objednávky odesíláme expresně již následující den.

3. Široké portfolio produktů

Nabízíme Vám možnost odebírat veškerý náš sortiment, který čítá více než 600 produktů.

4. Benefity pro nové partnery

Pro nové partnery máme připravené speciální výhody, včetně vzorkové objednávky 1000 g zdarma a výhodné ceny pro první tři objednávky.

5. Přísné hygienické normy

Bezpečnost a kvalita našich produktů je pro nás klíčová, proto splňujeme všechny hygienické normy.

6. Kratom balený na míru

Chceme, aby naše produkty co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám. Proto vám včetně gastro balení nabízíme i nasáčkovaný kratom s vašimi vlastními etiketami. My balíme a vy jen prodáváte.

7. Jistota skladových zásob

S námi máte jistotu, že vám kratom nikdy nedojde. V případě vyprodání našich zásob nabízíme cashback ve výši 5 000 Kč, který můžete využít na produkty z celého našeho sortimentu.

 

Kontaktujte nás

Věříme, že spolupráce s námi posune vaše podnikání na novou úroveň. Rádi se s vámi setkáme osobně a probereme možnosti spolupráce. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Jsme připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy a najít pro vás to nejlepší řešení.

📞 +420 605 718 518

📧 info@galaxiekratomu.cz

💬 Kontaktní formulář

Používáme ověření věku Adulto