Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 165 hodnocení
5
158x
4
3x
3
4x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Z Avatar autora Zdeněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.5.2026
Rychlé dobré
AB Avatar autora Aleš Bahorecz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2026
IT Avatar autora Ihor Talavyria Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2026
MS Avatar autora Matthew Soup Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2026
Doporučuji, dobré ceny
HB Avatar autora Hana Benešova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
BJ Avatar autora Blanka Julínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.4.2026
TH Avatar autora Tomáš Hrabaň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.4.2026
MH Avatar autora Miroslav Horák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2026
Veký výběr, rychlé dodání
Avatar autora ୨ৎ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2026
MH Avatar autora Miroslav Horák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2026
Super rychlost
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2026
TOP! Rychlé odeslání
MD Avatar autora Michaela Dudíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2026
AJ Avatar autora Anna Jílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
JB Avatar autora Jiric Bielic Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.3.2026
supr produkty za supr ceny, rychlé dodání výhoda
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.3.2026
PL Avatar autora Petr Lukeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.3.2026
Mám rád vaši kava kava dehydratovanou už jsem si ji koupil za víc jak 15 tisíc korun během ani ne roka supr.
MG Avatar autora Mario Glombek (Administrátor) 4.3.2026
Děkujeme Vám pane Lukeš za Vaší loajalitu a jsme velice rádi, že jste s naším produktem kava kava spokojen. Sami si kavu kavu dovážíme z Vanuatu a Fidži.
ML Avatar autora Miroslav Lovás Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2026
Moc mi pomáhá
MG Avatar autora Mario Glombek (Administrátor) 4.3.2026
Děkujeme Vám za recenzi Mirku! Jsme rádi, že Vám náš produkt pomáhá, určitě se za námi někdy zastavte na naší pobočku. Rádi Vás opět uvidíme osobně.
Avatar autora Martin Šabek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.2.2026
MK Avatar autora marta Kramplova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.2.2026
Vyborne
MG Avatar autora Mario Glombek (Administrátor) 4.3.2026
Děkujeme Vám za Vaší recenzi paní Kramplová. Jsme rádi, že jste s námi spokojená!

Ovládací prvky výpisu

166 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto