O kratomu

Co je to Kratom ?

Kratom, nebo-li latinsky Mitragyna speciosa je strom dorůstající výšky až 30 m. Jeho listy, které se se vyznačují sytě zelenou barvou a odlišují barevnou žilnatostí ve spodní části. Dorůstaji 5 až 17 cm dlouhé a 3 až 12 cm široké. Hlavními účinnými látkami jsou Mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Ručně se sklízejí na ověřených farmách, dále se fermentují, suší a drtí na jemný NANO prášek.

Náš kratom?

Na kvalitu a hygienické podmínky sběru našeho výběrového kratomu je kladen velký důraz. Jsou využívány pouze zdravé listy v perfektní kondici, které jsou následně fermentovány, sušeny a drceny na NANO prášek. Při manipulaci s kratomem jsou velice přísné hygienické podmínky a pochází ze speciální farmy z oblasti Kalimantan Barat (Západní Kalimantan). Kratom je ihned po zpracování vakuován a nedochází tak ke ztrátě jeho kvality. Síla vakuování je přiměřená a nedochází tak ke slisování a vytvoření hrudek po rozbalení. Kratom odebíráme po menších množstvích, tak zajistíme že kratom je vždy čerstvý a není dlouho skladovaný. Farmy jsou na pěstování kratomu specializovány a oproti volné přírodě je zamezeno, aby se listy kratomu setkaly se škůdci či případně se zvěří. Abychom si byli naprosto jistí, co zákazníkům nabízíme, máme každý kratom, který k nám přiletí ihned testovaný v laboratoři. Výsledky laboratorních testů Vám kdykoliv rádi zašleme na Vaši žádost.

Kratom v kapslích?

Kapsle jsou ideální na cesty a úsporu času. Kapsle se plní ručně a jsou ve velikosti 00 naplněny 0,6 g kratomu (+/-10%). Svou velikostí jsou vcelku sympatické a opravdu pohodlné. Kapsle jsou velice dobře uzavřené a nemusíte mít tedy strach že se Vám nějaká rozsype. Tyto Galaktické „jednohubky“ jsou ideální pro sběratele, kterým nevyhovuje kratom ve formě prášku.

Čísla mluví za vše !

150 +
Prodáno
25 +
Zakazníků
Nákupní košík