Mixit - Křupavé banánky a jahody v čokoládě 150g
Kód: 1137
.png?651827b6)
.png?65182511)

Související produkty
Bio fermentovaný nápoj se zeleným čajem a jasmínem.
Tahle cola není ledajaká.Obsahuje výluh z devíti druhů koření, šťávu a kůru z bio citrusů.
Lahodná plechovka ledového čaje s příchutí citrónu a konopí.
Nejsilnější zázvorová šťáva na trhu Tohle je síla, kterou nezaměníš. Erebos Ginger Shot 94 % je nejkoncentrovanější zázvorový shot na trhu – obsahuje 94 % BIO zázvorové...
Bio fermentovaný nápoj se zeleným čajem maté.
Povzbuzení bez výčitek Erebos Dry neobsahuje cukr ani umělá sladila. Povzbudí tělo, zaktivizuje mysl a pohladí chuťové pohárky pečlivě vybranou kombinací sedmi energizujících...
Patnáct kousků malých Crème boulí ve třech příchutích, které jinde nenajdete.
Konopný energizující nápoj, který rozhodně nakopne!
Detailní popis produktu
Křupavé banánky a jahody v čokoládě
- Skutečné banány a jahody bez umělých aromat
- Poctivá vrstva čokolády
- Vždy křupavé plody
Mrazem sušené ovoce v čokoládě
banán v mléčné čokoládě 60 % (mléčná čokoláda 82 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), lyofilizovaný banán 17 %, lešticí látka: arabská guma; sacharóza, med; v mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 30 %), jahody v hořké čokoládě s jahodovým prachem 40 % (hořká čokoláda 86,7 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin; přírodní vanilkové aroma, sušené mléko), lyofilizované ovoce (jahody 9,6 %, jahodový prach 3,7 %); V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 49 %)
Může obsahovat stopy lepku, skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.
EAN: 8595685218830
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2125.0 kJ / 507.64 kcal |
| Tuky | 28.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17.0 g |
| Sacharidy | 56.0 g |
| z toho cukry | 54.0 g |
| Vláknina | 4.8 g |
| Bílkoviny | 5.8 g |
| Sůl | 0.06 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595685218830 |
| Položka byla vyprodána… | |
Vylepšená receptura oblíbeného bestselleru se sušenými meruňkami! Dostat Vás zpět do loňských plavek podle glykemického indexu potravin je jednoduché, zvlášť se směsí sestavenou...
Takové banánky v čokoládě jste ještě nekřupali. Zralé a slaďounké banány jsme nejdříve proměnili v křupavou dobrotu procesem lyofilizace, tedy sušením mrazem a pak jsme je...
Sláva, v Mixitce je káva! A protože milujeme kešu, přisypali jsme jich pořádnou hrst. Voňavá kávová Mixitka probudí tělo i chuťové buňky vydatnou porcí energie bez přidaného...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
