Mixit - Mixitka BEZ LEPKU - Káva + Kešu
Kód: 1578
RYCHLÉ DORUČENÍ
Objednávky odesíláme max. do 1 pracovního dne 🚛
.png?651827b6)
NA CENĚ ZÁLEŽÍ
A proto u nás najdeš spoustu výhodných slev 💚
.png?65182511)
DOPRAVA ZDARMA
Při odběru zboží nad 1500 Kč u vybrané přepravní společnosti 💰

DÁREK ZDARMA
Ke každé objednávce 🎁
Související produkty
Detailní popis produktu
Sláva, v Mixitce je káva! A protože milujeme kešu, přisypali jsme jich pořádnou hrst. Voňavá kávová Mixitka probudí tělo i chuťové buňky vydatnou porcí energie bez přidaného cukru. Pochutnají si i vegani, celiaci i ti, kteří se vyhýbají rafinovaným cukrům.
Datlová tyčinka s mletou kávou a kešu
sušené datle 64 %, jádra kešu ořechů 34 %, mletá káva 2 %
Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka a sóji. Může obsahovat části pecek.
EAN: 8595685206493
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1541.0 kJ / 368.13 kcal |
| Tuky | 15.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2.7 g |
| Sacharidy | 58.0 g |
| z toho cukry | 42.0 g |
| Vláknina | 6.2 g |
| Bílkoviny | 7.7 g |
| Sůl | 0.0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595685206493 |
| Typ produktu: | Sušenky a sladkosti |
| Forma balení: | Sáček / Doypack |
| Hlavní surovina: | Ořechy a semínka |
| Obsah CBD: | Bez CBD |
| Příležitost: | Svačina do kapsy |
| Vhodné pro: | Bez lepku |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
