Mixit - Oříšky z pece - Rozmarýn a citronová tráva 150g
Kód: 1155
RYCHLÉ DORUČENÍ
Objednávky odesíláme max. do 1 pracovního dne 🚛
.png?651827b6)
NA CENĚ ZÁLEŽÍ
A proto u nás najdeš spoustu výhodných slev 💚
.png?65182511)
DOPRAVA ZDARMA
Při odběru zboží nad 1500 Kč u vybrané přepravní společnosti 💰

DÁREK ZDARMA
Ke každé objednávce 🎁
Související produkty
Detailní popis produktu
Směs pečených ořechů se solí a kořením
- jádra kešu ořechů 60,5 %, jádra pekanových ořechů 28,8 %, rozpustná čekanková vláknina (inulin) 6,9 %, himálajská sůl 2,2 %, sušený rozmarýn 1,3 %, citronová tráva 0,3 %
Může obsahovat stopy lepku, jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka, sezamu a sóji. Může obsahovat části skořápek.
Směs pečených ořechů se solí a kořením
jádra kešu ořechů 60,5 %, jádra pekanových ořechů 28,8 %, rozpustná čekanková vláknina (inulin) 6,9 %, himálajská sůl 2,2 %, sušený rozmarýn 1,3 %, citronová tráva 0,3 %
Může obsahovat stopy lepku, jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka, sezamu a sóji. Může obsahovat části skořápek.
EAN: 8595685202228
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2301.0 kJ / 549.69 kcal |
| Tuky | 47.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6.5 g |
| Sacharidy | 20.0 g |
| z toho cukry | 5.2 g |
| Vláknina | 9.5 g |
| Bílkoviny | 14.0 g |
| Sůl | 2.16 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595685202228 |
| Typ produktu: | Müsli / Granola / Mix |
| Forma balení: | Sáček / Doypack |
| Hlavní surovina: | Ořechy a semínka |
| Obsah CBD: | Bez CBD |
| Příležitost: | Snídaně |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
