Mixit Creamy Oats - Minutové ovesné vločky
Kód: 1545
.png?651827b6)
.png?65182511)

Související produkty
Detailní popis produktu
Nové ekologičtější balení! Chcete si rychle připravit základ pro skvělou snídani nebo svačinu? Minutové ovesné vločky stačí zalít horkou vodou či mlékem a za minutku máte hotovou dobrotu, kterou si můžete namixovat s tím, co máte rádi - doporučujeme nešetřit na křupavém ovoci! Naše vločky jsou vždy čerstvé a připravené vás zasytit. Vše vám doručíme v ekologické krabičce. Dobrou chuť!
- Prémiové celozrnné vločky z Finska
- Za minutu vytvoříte lahodnou ovesnou kaši, která bude krásně krémová
- Fantazii se meze nekladou, přisypejte třeba naše Křupavé ovoce
- Balení obsahuje 25 porcí
Návod na přípravu: 32 g (4 polévkové lžíce) mixu se 135 ml teplého mléka nebo vody.
Mlýnský obilný výrobek, vločky
celozrnné ovesné vločky 100 %
Může obsahovat stopy skořápkových plodů, mléka, arašídů, sezamu a sóji.
EAN: 8595685219974
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1550.0 kJ / 370.28 kcal |
| Tuky | 7.2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1.3 g |
| Sacharidy | 56.0 g |
| z toho cukry | 1.2 g |
| Vláknina | 10.0 g |
| Bílkoviny | 14.0 g |
| Sůl | 0.0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8595685219974 |
| Typ produktu: | Müsli / Granola / Mix |
| Forma balení: | Sáček / Doypack |
| Hlavní surovina: | Obiloviny |
| Obsah CBD: | Bez CBD |
| Příležitost: | Snídaně |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
