BIO Bacilli Kombucha - Jasmine 330 ml
Kód: 10050
RYCHLÉ DORUČENÍ
Objednávky odesíláme max. do 1 pracovního dne 🚛
.png?651827b6)
NA CENĚ ZÁLEŽÍ
A proto u nás najdeš spoustu výhodných slev 💚
.png?65182511)
DOPRAVA ZDARMA
Při odběru zboží nad 1500 Kč u vybrané přepravní společnosti 💰

DÁREK ZDARMA
Ke každé objednávce 🎁
Související produkty
Detailní popis produktu
Kombucha je tradiční fermentovaný nápoj z čaje a cukru, jehož kvašení řídí kolonie bakterií a kvasinek označována zkratkou SCOBY. Kombucha od Bacili je vyrobena z BIO zeleného čaje s voňavými jasmínovými květy, následně je doslazena pouze jablečnou šťávou. Kombucha vás osvěží svou výraznou sladkokyselou chutí s jemnou jasmínovou vůní.
Složení
| Nálev ze zeleného čaje s jasmínem |
| Voda |
| Zelený čaj s jasmínem* |
| Jablečný koncentrát* |
| Živá kultura kombuchy |
| E290 - Oxid uhličitý |
| *Produkt ekologického zemědělství. |
Nutriční hodnoty na 100 ml.
| Energetická hodnota | 101 kJ/24 kCal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6 g |
| z toho cukry | 6 g |
| Bílkoviny | 0.1 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chuťovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8594188250606 |
| Typ: | Kombucha |
| Typ produktu: | Kombucha |
| Účinek: | Trávení |
| Forma balení: | Láhev / Plechovka |
| Hlavní surovina: | Bylinky (směs) |
| Obsah CBD: | Bez CBD |
| Příležitost: | Kdykoliv |
| Vhodné pro: | BIO |
| Obsah kofeinu: | Nízký obsah |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
