Seichā Black Matcha PEACH ICE TEA 330ml
Kód: 87/3G63
.png?651827b6)
.png?65182511)

Související produkty
Perlivá limonáda s příchutí Matcha s limetkou.
Bio Matcha Tea shake s vůní a chutí po meruňkách doporučujeme pít ráno místo kávy nebo jako svačinu. Sladká chuť v bio kvalitě, bez palmového tuku, bez lepku, bez rafinovaného...
Perlivá limonáda s příchutí čaje Matcha s grapefruitem.
Echinacea, kopřiva, šípek a máta podporují přirozenou obranyschopnost organismu a přispívají k normální funkci dýchacího systému. Ginkgo podporuje mikrocirkulaci krevního...
Bio Matcha Tea Ceremony je ceremoniální japonský matcha čaj pro ty, kteří berou čajový obřad vážně. Ručně sbíraná z prefektury Aichi — srdce japonské matcha tradice — a...
Verde Mate Green Raspberry Vitality je směs yerby maté, ovocných a bylinných přísad - ideální pro chladné podzimní/zimní období! Velká dávka chutného ovoce! :)
Yerba maté speciálně namíchaná pro podporu mozkové činnosti a koncentrace, s obsahem ginkgo biloby, ženšenu a guarany pro extra energii a svěží chuť bez výrazné hořkosti.
Detailní popis produktu
Neperlivá limonáda z japonského černého čaje s příchutí broskve a tonka fazolí.
Pro výrobu mletého čaje Matcha jsou použity pouze lístky z první sklizně, mají totiž nejvyšší kvalitu a jsou mimořádně aromatické. Označení “ceremonial” na láhvích Seicha Matcha znamená klasifikaci čaje Matcha a používá se pro klasický obřad pití čaje, kterým jsme se inspirovali přímo v Japonsku, na rodinné farmě Nishio.
Použití
Seicha chutná nejlépe vychlazená.
O výrobci
Na jaře roku 2014 se dva bratři rozhodli uvést na trh ojedinělý zelený “životabudič”, který bude mít dlouhodobý účinek, bude vycházet z nejčistší formy čaje a splňovat kritéria pro udělení certifikátu bio. Vsadili na nejvyšší kvalitu a staletími osvědčenou recepturu – nejjemnější japonský čaj Ceremonial Bio-Matcha doplňuje šťáva z citrusových plodů lisovaných zastudena. Tímto spojením vzniká typická chuť nápojů Seicha Matcha: jemně trpká, ovocná a zároveň maximálně osvěžující.
Složení
| Nálev z černého Matcha čaje | |
| Voda | |
| Prášek černého čaje | 0.4 % |
| Třtinový cukr | |
| Koncentrát z broskvového džusu | 5 % |
| Koncentrát z citronového džusu | |
| Sirup z karamelového cukru | |
| Extrakt z tonka fazolí | |
| Extrakt z aceroly | |
| Přírodní aroma |
Nutriční hodnoty na 100 ml
| Energetická hodnota | 109 kJ/26 kCal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6.4 g |
| z toho cukry | 5.9 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje, káva, bylinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 4262485020034 |
| Typ: | Limonáda, Energy, Matcha drink |
Vaše oblíbené Matcha Tea latte bez dochucování a složité přípravy! Směs Bio Matcha Tea latte stačí vyšejkovat s vodou a můžete pít! Snadno, rychle, lahodně. Praktický tubus...
Chuťově bezchybná yerba maté, ideální pro ty, kteří s yerbou začínají! Verde Mate Green Más IQ Tropical je sladší a aromatičtější verze oblíbené směsi Verde Mate...
Stejné složení bylin dle receptury našeho originálního elixíru, kterou si můžete za za zlomek ceny připravit sami doma.
Představujeme Trio - všechny Matcha Tea porcované čaje v jedné krabičce! Teď máte možnost ochutnat celou nabídku Matcha Tea čajů v praktickém balení. 15x Harmony, 15x Imperial a...
Verde Mate Herbal Energy je směs plná bylin. Jemná zelená yerba mate z tropického pralesa byla obohacena přísadami: cist, ostropetřec, čaj gunpowder, kopřiva. Jemná...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
