Mixit - Mixitka BEZ LEPKU - Káva + Kešu
Kód: 1578
.png?651827b6)
.png?65182511)

Související produkty
Konopný energizující nápoj, který rozhodně nakopne!
Bio fermentovaný nápoj se zeleným čajem a jasmínem.
Medové probuzení Erebos Honey je verze s medem, která příjemně sladce chutná a je také nejsladší ze všech variant. Potěší tak všechny milovníky tohoto sladkého včelího klenotu....
Osvěžující nápoj s přírodní šťávou z českých rakytníkových sadů, který v sobě spojuje vysoký obsah vitaminu C a antioxidanty, podporující imunitu a zdraví pokožky. Jeho...
Ananas a máta: Osvěžující twist, co probudí smysly. Letní vibe v každém srku, yeah!
Fizzy Ginger limonáda obsahuje čerstvě vymačkanou šťávu z citronů a zázvoru. Prošla kontrolovaným procesem fermentace, který prohloubil její chuť, slazena je...
Sycený energetický nápoj s příchutí konopí obsahující kofein, taurin, sladidla a vitamíny.
Detailní popis produktu
Sláva, v Mixitce je káva! A protože milujeme kešu, přisypali jsme jich pořádnou hrst. Voňavá kávová Mixitka probudí tělo i chuťové buňky vydatnou porcí energie bez přidaného cukru. Pochutnají si i vegani, celiaci i ti, kteří se vyhýbají rafinovaným cukrům.
Datlová tyčinka s mletou kávou a kešu
sušené datle 64 %, jádra kešu ořechů 34 %, mletá káva 2 %
Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka a sóji. Může obsahovat části pecek.
EAN: 8595685206493
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1541.0 kJ / 368.13 kcal |
| Tuky | 15.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2.7 g |
| Sacharidy | 58.0 g |
| z toho cukry | 42.0 g |
| Vláknina | 6.2 g |
| Bílkoviny | 7.7 g |
| Sůl | 0.0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595685206493 |
Řekněte sýr a ochutnejte naši gurmánskou novinku. Teplem sušené sýry White Cheddar a Red Leicester jsou anglická sýrová delikatesa určená pro labužníky jakéhokoliv věku. Tubus...
Limitovaná vánoční Mixit edice chutného a voňavého mixu, který nabudí vánoční atmosféru každé adventní ráno!
Mámééé radost, že jsmééé pro vás připravili chuťovku v podobě teplem sušeného kozího sýra. Toto pohoštění potěší celou vaši rodinu, ale i vaše známééé. Pochutnejte si na 100%...
Ochutnejte Crème boule, ve francouzském překladu to jsou doslova krémové koule, které pod lahodnou vrstvou výběrových datlí a kakaa skrývají sametový krém z piemontských...
Andělsky bílá, nebesky dobrá! Splnili jsme přání milovníků kokosových vajíček a naplnili jimi také pytlíky! Vychutnejte si pražené mandličky v bílé čokoládě posypané strouhaným...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
