Mixit - Oříšky z pece - Kampotský pepř a med 160g
Kód: 1131
RYCHLÉ DORUČENÍ
Objednávky odesíláme max. do 1 pracovního dne 🚛
.png?651827b6)
NA CENĚ ZÁLEŽÍ
A proto u nás najdeš spoustu výhodných slev 💚
.png?65182511)
DOPRAVA ZDARMA
Při odběru zboží nad 1500 Kč u vybrané přepravní společnosti 💰

DÁREK ZDARMA
Ke každé objednávce 🎁
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení:
Pečené ořechy s medem a Kampotským pepřem
jádra kešu ořechů 85 %, květový med s jedlým kaštanem a tymiánem 9 %, himálajská sůl 2,5 %, Kampotský pepř tmavě červený 1,5 %, Kampotský pepř zelený lyofilizovaný se solí 1 %, sušená citronová kůra 1 %
Může obsahovat stopy lepku, mléka, jiných skořápkových plodů, arašídů, sezamu a sóji.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2096.0 kJ / 500.72 kcal |
| Tuky | 37.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6.6 g |
| Sacharidy | 33.0 g |
| z toho cukry | 12.0 g |
| Vláknina | 2.8 g |
| Bílkoviny | 15.0 g |
| Sůl | 2.47 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595685211718 |
| Typ produktu: | Müsli / Granola / Mix |
| Forma balení: | Sáček / Doypack |
| Hlavní surovina: | Ořechy a semínka |
| Obsah CBD: | Bez CBD |
| Příležitost: | Snídaně |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
